Spolehněte se na celosvětovou síť Fracht AG.

Společnost Fracht AG se sídlem ve Švýcarském Baselu, byla založena roku 1955 Rudolfem Reisdorfem seniorem, a do dnes si zachovává punc rodinné firmy.   V průběhu let se společnost vyvinula z malého dopravce a získala věhlas na logistickém trhu, kde se stala všeobecně známým poskytovatelem široké škály spedičních služeb. Našimi zákazníky jsou malé rodinné společnosti, stejně tak jako největší výrobní závody na světě.

Ať už potřebujete přepřavit jakoukoliv zásilku, můžete se spolehnout na efektivitu a odbornost naší mezinárodní sítě.

Ve Frachtu, jsme pochopili,  že to nejsou naše sofistikované počítače a systémy, které zajistí úspěšné řízení vašich projektů. Jsou to Naši zaměstnanci! Pořádáme tedy pravidelná školení, abychom byli stále na vrcholu v mezinárodní spedici.

Ve stále se rozšiřující síti společnosti, byly v roce 2009 otevřeny dvě kanceláře Fracht AG v České Republice .

FRACHT FWO Czech ( FWO = Forwarding Worldwide Overseas ), tedy patří do skupiny FRACHT AG a díky své filozofii dnes úspěšně v Říčanech u Prahy a v Ostravě -Vítkovicích poskytuje zákazníkům služby z portfolia celé sítě FRACHT AG.

Využijte našich špičkových informačních technologií, které pracují pro vás. Přesvědčte se sami a nechte náš tým zkušených profesionálů zpracovat vaše mezinárodní zásilky ….